O nas

Kim jesteśmy

logo jb ubezpieczenia

Skuteczne zabezpieczenie Twojej przyszłości to Nasz priorytet.

W JB ubezpieczenia już od przeszło 10 lat pomagamy swoim klientom stawiając na jakość i partnerskie relacje. Dobieramy najlepsze rozwiązania w najkorzystniejszych cenach. Twoje zadowolenie to dla Nas powód do dumy i paliwo do jeszcze lepszej pracy. Sprawdź, co mamy Tobie do zaoferowania. Każdego dnia obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże podmioty gospodarcze. Dobieramy ubezpieczenie względem potrzeb klienta, analizując i zestawiając oferty największych Towarzystw Ubezpieczeniowych wybierając tę najkorzystniejszą.
 • KAZIMIERZ GRÓDEK

  Wiceprezes Grupy RMF FM

  JB Finanse świadczy wszechstronną i profesjonalna usługę opartą o analizę ofert szeregu towarzystw ubezpieczeniowych. Usługi realizowane są sprawnie, kompetentnie i terminowo. Polecam wiec i rekomenduję usługi tej Firmy

 • MARR

  Szukacie Państwo kogoś kto solidnie, szybko i w dodatku bez żadnych opłat pomoże wybrać najlepsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe na rynku, polecam Firmę jB Finanse z siedzibą w Krakowie przy ul. Wybickiego 7. Trafiłam na tą firmę dopiero w 2009r i żałuję, że tak późno ich fachowa pomoc pozwoliła zaoszczędzić bardzo dużo czasu związanego z wyborem odpowiedniego ubezpieczyciela majątku Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 • Morele.net

  Korzystamy z usług firmy JB Finanse w dziedzinie ubezpieczeń od kilku lat i bardzo chwalimy sobie tą współpracę. Panowie Hubert i Artur wszystkie sprawy załatwiają fachowo i szybko, można na nich polegać. Z przyjemnością polecam ich usługi

 • Hamilton May

  Smutne ale prawdziwe! W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć firmę/ludzi, którzy prezentują wysoką jakość oferowanych usług. Mi się udało. Od ponad roku firma JB Finanse pomaga mi w ubezpieczaniu lokali mieszkalnych. Pan Hubert oraz Pan Artur zawsze znajdują czas oraz wykazują dużą cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi na zadane pytania. Zawsze przedstawiają więcej niż jedno rozwiązanie. Wcześniej korzystałam z pomocy innych firm ubezpieczeniowych i niestety sposób ich pracy był przeważnie niezadawalający (brak odpowiedzi na maile, telefony itp.). Podsumowując jeśli szukają Państwo firmy ubezpieczeniowej to z czystym sumieniem mogę polecić firmę JB Finanse.

Dlaczego warto się ubezpieczyć w jB ubezpieczenia ?

Firma jb ubezpieczenia działa już 15 lat na rynku, co wraz z rekomendacjami naszych klientów daje potwierdzenie naszej kompetencji w sprawach ubezpieczeniowych. Zobacz procentowy udział poszczególnych ubezpieczeń w naszym portfelu:

MAJĄTEK FIRMOWY / DOMOWY 55%
POJAZDY I FLOTY 35%
INNE 10%